Stapiz

NOWOŚĆ – SERIA VITAL

Koniec problemów z rozdwojonymi końcówkami Twoich włosów!


Firma Stapiz – Profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie przedstawia rewolucyjną linię kosmetyków pielęgnacyjnych, która nie tylko zapobiegnie dalszemu rozdwajaniu się końcówek Twoich włosów, ale także pomoże w niwelowaniu efektów tego popularnego problemu.

Bez względu na rodzaj Twoich włosów, są one nieustannie narażone na czynniki obniżające ich witalność. Warto więc właśnie teraz – wczesną wiosną zadbać o końcówki swoich włosów i przywrócić im blask tuż przed sezonem letnim.

Spytaj swojego fryzjera o linię kosmetyków Vital – Repair dual hairtip zawierającą produkty zaprojektowane z myślą o zdrowiu i witalności Twoich włosów.

Serum scalające Vital Repair dual hairtip przeznaczone jest do intensywnej odbudowy włosów suchych, osłabionych i łamliwych o rozdwojonych końcach. Zbawiennie wpływa na poprawę spójności włosa a w konsekwencji odbudowy i scalenia rozszczepionych koncówek, zniszczonych podczas zabiegów chemicznych. Głęboko regeneruje i nawilża włókna włosów dzięki czemu odzyskują prawidłową, zdrową strukturę, są gładkie i pełne blasku. Dzięki bogactwu witamin (A, E i F) zawartych w olejach arganowym i jojoba Serum Repair dual hairtip idealnie odżywia i wzmacnia rozdwojone włókna. Końcówki stają się jednolite, gładkie i scalone. Doskonale się rozczesują, są mocniejsze i lśniące.

Maska do włosów zniszczonych z rozdwojonymi końcówkami o przyśpieszonym działaniu. Pomaga zregenerować włosy już po 60 sekundach. Zawarte składniki aktywne zapobiegają nadmiernej utracie wody z wnętrza włókna włosa, dzięki czemu włosy pozostają nawilżone przez długi czas. Wyjątkowa formuła bogata w olej ze słodkich migdałów doskonale wygładza i wzmacnia osłabione włosy.

Wszystkich produktów firmy Stapiz szukaj w hurtowniach profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *