Stapiz

EKSTREMALNA OCHRONA, WZMOCNIENIE I BLASK

f4a8c52

Farbowanie, tonowanie, rozjaśnianie, trwała ondulacja, chemiczne prostowanie… Jeśli Twoje włosy są zniszczone zarówno zabiegami fryzjerskimi, jak i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych - z pomocą profesjonalnych kosmetyków STAPIZ z linii DEEP_PLEX HAIR SYSTEM możesz dodać im siły od wewnątrz, zapewniając ekstremalną ochronę, wzmocnienie i blask!

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM to niezawodna, innowacyjna technologia deepbond opracowana w laboratorium STAPIZ, potwierdzona licznymi testami, która chroni i odbudowywuje moc wiązań we włóknach włosów dzięki zastosowaniu multifunkcyjnych składników pochodzenia naturalnego:

Unikalny kopolimer wnika w głąb włosa, dając mu siły od wewnątrz.
Oligomer, uzyskany z połączenia kwasu organicznego i uwodornionego oleju rycynowego, wspomaga uszczelnienie łusek włosa tworząc gładki, lśniący film.
Masło Shea, bogate m.in. w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, prowitaminę A, witaminę E, naturalny filtr UV i naturalną allantoinę - skutecznie chroni włosy przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, tj. wiatr, mróz oraz przed szkodliwym działaniem zabiegów fryzjerskich.
Olej ze słodkich migdałów (naturalny emolient) - zmiękcza, wygładza i działa nawilżająco na włosy.

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM to 4 profesjonalne kosmetyki do włosów:

  • N°1 STYMULATOR WIĄZAŃ
  • N°2 WZMACNIACZ WIĄZAŃ
  • N°3 STABILIZATOR WIĄZAŃ

Zabieg DEEP_PLEX HAIR SYSTEM N°1 i N°2 wykonywany jest tylko w salonie fryzjerskim:

  • N°4 SZAMPON STABILIZUJĄCY

N°1 STYMULATOR WIĄZAŃ – wnika w głąb włosa, dodając mu siły od wewnątrz i tworzy ochronny film, który wzmacnia istniejące wiązania we włóknach włosów. N°1 dodawany jest przez fryzjera do mieszanki koloryzującej, rozjaśniającej lub prostującej w wyniku czego nie pozwala, aby agresywne składniki uszkodziły strukturę włosów.

N°2 WZMACNIACZ WIĄZAŃ – stosowany jest przez fryzjera po DEEP_PLEX N°1. Jest to etap zamykający łuski włosa, który cementuje efekt odbudowy wiązań, nadając im elastyczność, wytrzymałość, niepowtarzalny blask i ekstremalne wygładzenie.

Z kolei DEEP_PLEX HAIR SYSTEM N°3 i N°4 przeznaczony jest do stosowania w domu:

N°3 STABILIZATOR WIĄZAŃ- pomaga zachować moc wiązań we włóknach włosów pomiędzy zabiegami chemicznymi przeprowadzanymi w salonie fryzjerskim. N°3 chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych osłaniając łuskę włosa. 290 ml

DEEP_PLEX HAIR SYSTEM N°3 STABILIZATOR WIĄZAŃ dostarcza wspomagającą dawkę substancji aktywnych, które podtrzymują ochronną strukturę uzyskaną w salonie i pomaga zachować moc wiązań w włóknach włosów, które mogą zostać osłabione przez negatywne czynniki zewnętrzne (mróz, wiatr), jak i czynniki fizyczne (wysoka temperatura suszarki, prostownicy, lokówki) lub uszkodzenia mechaniczne. N°3 przeznaczony do stosowania w domu 2 razy w tygodniu po zabiegu przeprowadzonym w salonie fryzjerskim.

N°4 SZAMPON STABILIZUJĄCY- dzięki zastosowaniu łagodnych środków myjących, delikatnie myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Nie zawiera SLS oraz SLES. Dedykowany jest zarówno do zastosowania w salonie fryzjerskim po przeprowadzonym zabiegu chemicznym z użyciem DEEP_PLEX, jak i do codziennej pielęgnacji w domu. 290 ml

Formuła SZAMPONU STABILIZUJĄCEGO DEEP_PLEX HAIR SYSTEM o neutralnym pH, bazuje na delikatnych substancjach myjących, które zostały dobrane tak, aby dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy, jednocześnie nie naruszając uzyskanego rezultatu. Dodatkowo zawarte w szamponie składniki aktywne stabilizują efekt zabiegu.

EFEKTY DEEP_PLEX HAIR SYSTEM SĄ ZAUWAŻALNE JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU!

Zabieg STAPIZ DEEP_PLEX HAIR SYSTEM jest prosty i łatwy w użyciu, kompatybilny ze wszystkimi produktami do profesjonalnych zabiegów fryzjerskich. DEEP_PLEX polecany jest do każdego rodzaju włosów zniszczonych - zarówno zabiegami fryzjerskimi, jak i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *